در کار و تجارت شما داشتن وب سایت چه مزیت هایی دارد

53736_725-500x330

 

 • با داشتن یک وب سایت صاحبان و مدیران ان وارد یک تجارت الکترونیک می شوند و امکان استفاده از راه کار های طراحی وب سایت برای آنها به وجود می آید.در اینجا می توان از بین مهم ترین آنها به تبلیغات اینترنتی ، تبلیغات موتورهای جستجو ،تبلیغات کلیکی و بنر و تبادل لینک اشاره نمود.

آیا شما دوستان وب سایت دارید؟یا دوست دارید وب سایتی را برای کارها وتجارت خود طراحی کنید؟
وب سایت ها مزایای فراوانی برای مدیران و صاحبان خود به ارمغان می آوردند ،که از جمله :

 • تاثیر سایت در اطلاع رسانی
  می توان گفت طراحی وب سایت مانند داشتن یک کاتالوگ می باشد ولی مزایای بسیار دیگری دارد.از این مزایا می توان به این موارد اشاره کرد که یک کاتالوگ تنها می تواند متن و تصاویر داشته باشد ولی یک وب سایت علاوه بر متن و تصاویر می تواند از انیمیشن ها ،فیلم ها ،صدا ها نیز بهره بگیرد،پس این گونه اطلاع رسانی هم جامع می باشد و هم اینکه جذاب تر!!!!!!!شما برای چاپ و انتشار کاتالوگ نیاز به پرداخت هزینه دارید ولی برای طراحی یک سایت شما هزینه کمی برای طراحی و نگهداری وب سایت پرداخت می کنید و با ثبت سایت خود،هزاران کاربر می توانند به سایت شما مراجعه کنند و بارها از آن بازدید کنند.
 • تاثیر سایت در بازاریابی
  موتورهای جستجو در بازاریابی به شما کمک می کنند بدون اینکه از شما هزینه ای دریافت کنند،ربات های آنها سایت شما را پیدا می کنند و پس از آن هر فردی که به دنبال خدمات سایت شما و یا اطلاعات ارائه شده در سایت شما باشد،این موتورها فرد را به سمت سایت شما راهنمایی می کنند.میزان بازید کنندگان از سایت شما به معیارهای بسیاری وابسته است.توجه داشته باشید که در بدترین حالت موتورهای جستجو حدود 50 نفر راه به سمت سایت شما هدایت می کنند.
 • تاثیر سایت در دسترس بودن
  سایت ها با متقاضیان و درخواست کنندگان خدمات انها تنها فقط با یک کلیک فاصله دارند و درتمامی روزها ومی توان گفت در 24 ساعت شبانه نیز فعال هستند و در حال ارائه خدمات به مشتریان خود می باشند.
 • تاثیر سایت در ایجاد قابلیت های جدید تبلیغاتی
  با داشتن یک وب سایت صاحبان و مدیران ان وارد یک تجارت الکترونیک می شوند و امکان استفاده از راه کار های طراحی وب سایت برای آنها به وجود می آید.در اینجا می توان از بین مهم ترین آنها به تبلیغات اینترنتی ، تبلیغات موتورهای جستجو ،تبلیغات کلیکی و بنر و تبادل لینک اشاره نمود.
 • تاثیر سایت در فعالیت در خارج از مرزهای جغرافیایی
  یکی از ملزومات فعالیت بدون مرز سایت است و هیچکس نمی تواند مدعی فعالیت خارج از مرزهای جغرافیایی شود در صورتی که هیچ وب سایتی نداشته باشد.
 • تاثیر سایت در درآمد زایی
  میزان درآمد از سایت ها به هدف آنها و نوع سایت بستگی دارد. و از عامل های مهم در درآمد زایی می توان به صاحبان طراحی وب سایت و به روز رسانی و رسیدگی به انها اشاره کرد.می توان گف که امروزه افراد بسیاری فعالیت های خود را از طریق سایت انجام می دهند و عمده درآمد آنها از طریق طراحی وب سایت و مشتریان آنلاین انها می باشد.
اشتراک:


نظر خود را بیان کنیدامتیاز گوگل یادتون نره :)