کسب و کار اینترنتی چه مشکلاتی دارند – قسمت دوم

social_email_marketing_flat

  • در اینترنت همانند سایر مکان های دیگر نهاد های نظارتی و امنیتی وجود دارد و فعالیت های غیرقانونی کاربران و وب سایت ها را کنترل می کنند.برای اینکه مدیران فروشگاه ها با امنیت خاطر به کار خود بپردازند ، توصیه می شود که متن قانون جرایم رایانه ای را مطالعه کنند و با یک کارشناس در این زمینه مشورت کنند.

 

شما دوستانی که در بخش قبلی این مطلب با من همراه بودید،می توانید ادامه مشکلات را در این مطلب دنبال کنید،پس تا انتهای این مطلب همراه من باشید:

داشتن وب سایت های بدون بازدیدکننده در اینترنت به نام وب سایت رسمی شرکت
در اینترنت وب سایت های بسیاری وجود دارد که بازدیدکننده بسیاری وجود ندارد در واقع می توان گفت که هیچ بازدیدکننده ای ندارند و برای بازاریابی اینترنتی هیچ تلاشی نمی کنند. اگر شما می خواهید که وب سایت تان به جمع این وب سایت ها اضافه نشوند،باید برای بازاریابی اینترنتی خود برنامه ریزی کنید و تلاش داشته باشید و روزانه ترافیک هدفمند و روانی در وب سایت شما گردش داشته باشد.

عدم اطلاع از جرایم رایانه ای و ایجاد مشکلات حقوقی
در اینترنت همانند سایر مکان های دیگر نهاد های نظارتی و امنیتی وجود دارد و فعالیت های غیرقانونی کاربران و وب سایت ها را کنترل می کنند.برای اینکه مدیران فروشگاه ها با امنیت خاطر به کار خود بپردازند ، توصیه می شود که متن قانون جرایم رایانه ای را مطالعه کنند و با یک کارشناس در این زمینه مشورت کنند.

بستن وب سایت بعد از یک سال از راه اندازی آن
پس از اینکه وب سایتی برای شرکت خود راه اندازی کردید و با مشکلات رایج از قبیل قطعی و کندی اینترنت،از کار افتادن سرور ،هک شدن وب سایت و همچنین نداشتن بازدیدکننده مواجهه شدید، بعد از گذشت یک سال متوجه می شوید که همان هزینه اندکی را که صرف کرده اید بیخود بوده و زمان خود را تلف کرده اید و این طبیعی است که این موارد باعث ناامیدی مدیران وب سایت ها شود.

راه حل و پیشگیری از بروز این مشکلات
این موارد بیان شده تنها تعداد معدودی از مشکلات در کسب و کارهای اینترنتی است و مشکلات فراوان و عدیده بسیاری وجود دارد که ممکن است با آنها روبرو شوید.برای اینکه با این مشکلات روبرو نشوید و از بروز آنها جلوگیری کنید ،لازم است شما در زمینه اینترنت اطلاعات کافی بدست آورید و حرفه ای شوید و همچنین از یک مشاور کمک بگیرید.

اشتراک:


نظر خود را بیان کنیدامتیاز گوگل یادتون نره :)