3 خودروی جدید سیتروئن به ایران می آیند

  • بازار ایران بازار بسیار پویا و پر رونقی است. زمانی که به نمایشگاه خودرویی این چنین می آیید متوجه می شوید که این کشور جای بسیار خوبی برای تولید و فروش خودرو است بنابراین پیش بینی ما این بود که این خودرو فروش خوبی در ایران خواهد داشت.

به گزارش پدال نیوز به نقل از خودروکار، کمتر از یک هفته از رونمایی نخسین محصول مشترک سایپا سیتروئن می گذرد. خودرویی که نه تنها در بازار جهانی بازتاب گسترده ای داشته بلکه با آمدنش به ایران آن هم به صورت محصول مشترک ایران و فرانسه، سر و صدای زیادی به همراه داشته است.

این خودرو در دومین نمایشگاه خودرو تهران رونمایی شده و قرار است تا چند ماه آینده به بازار ایران عرضه شود. در همین رابطه به سراغ نیکولانس لوتخانژی-مدیر بازاریابی شرکت سایپا سیتروئن رفته ایم و از او درباره برنامه فروش محصولات سیتروئن در ایران و این خودرو پر سرو وصدا جویا شدیم.

• با اشاره به اولین محصول رونمایی شده که محصول مشترکی از سیتروئن و سایپا است، چرا پس از ایتالیا، ایران را به عنوان مقصد بعدی تولید مدل C3 انتخاب کردید؟

بازار ایران بازار بسیار پویا و پر رونقی است. زمانی که به نمایشگاه خودرویی این چنین می آیید متوجه می شوید که این کشور جای بسیار خوبی برای تولید و فروش خودرو است بنابراین پیش بینی ما این بود که این خودرو فروش خوبی در ایران خواهد داشت.

• آیا اعتقاد دارید C3 در بازار ایران موفق عمل کند؟

به اعتقاد من C3 همه رقبای خود را کنار می زند و بازار موفقی در ایران خواهد داشت.

• بازه قیمتی مشخصی برای این خودرو مطرح شده است؟

خیر. همه در جست و جو این پاسخ هستند اما از آنجایی که تا حدود شش ماه دیگر این خودرو به فروش می رسد، باید منتظر ماند چرا که شش ماه زمانی بسیار طولانی است و ارائه قیمت در حال حاضر حرکتی حرفه ای نیست. اما در عین حال می گویم که بدون شک قیمتی رقابتی و منصفانه خواهد بود.

• در سه سال گذشته مدل های متنوعی از سوی سیتروئن در ایران به نمایش در آمد. آیا پس از مدل C3 سیتروئن،‌ محصولات دیگری را برای بازار ایران در دست بررسی دارید؟

درحال حاضر تنها مدل C4 در ایران بصورت وارداتی در دسترس بود که آن هم بنا به دلایلی که کاملا واضح است دیگر وارد نمی شود. از این رو در حال حاضر C3 تنها مدلی خواهد بود که در ایران به تولید می رسد. پس از آن دو خودرو دیگر در صف ورود به بازار ایران هستند که یکی از سگمنت B سدان و دیگری از سگمنت B شاسی بلند است و در کنار مدل C3 که خودرویی از سگمنت B هاچ بک است، طیف گسترده ای از محبوب ترین های سگمنت B را پوشش می دهند. با این اوصاف تا یک سال و نیم آتی، سیتروئن سه محصول در بازار ایران به تولید و فروش خواهد رساند.

 

اشتراک:


نظر خود را بیان کنیدامتیاز گوگل یادتون نره :)