گیاه بادیان رومی آرام بخش اعصاب است

  • این گیاه حاوی روغن های ضروری است که تا حدود ۹۰ درصد از نیاز بدن را تأمین می کند. چای بادیان رومی که از مخلوط یک قاشق از دانه آن در یک فنجان آب جوش تهیه می شود، خواص دارویی فراوانی دارد. این نوشیدنی التهابات پوستی را از بین می برد و برای درمان آکنه و روزاسه (جوش های بزرگسالی) مفید است.

 

مشکلات اعصاب و ناراحتی های مربوط به اعصاب از جمله مشکلاتی است که امروزه به علت مشکلات فراوانی که وجود دارد بیشتر از قبل به چشم می خورد و حتی می تواند مشکلات عصبی را در جوانان نیز مشاهده نمود.
برای درمان و بهبود مشکلات عصبی و ناراحتی های روحی راه های متعددی وجود دارد هم می توان به صورت داروهای شیمیایی و یا دارو های گیاهی مصرف درمان کننده ها را شروع نمود.اما همانطور که می دانید همیشه داروهای گیاهی از عوارض کمتری برخوردار هستند.
در این مطلب برای ناراحتی اعصاب و مشکلات روحی مسکنس طبیعی را به شما نعرفی نموده ایم.ادامه مطلب را بخوانید
گیاه دارویی برای درمان ناراحتی های روحی

بادیان رومی گیاهی است از خانواده رازیانه، شوید و زیره که دانه آن عطر و رایحه خوشی دارد و به همین دلیل کاربرد فراوانی در مصارف شیرینی پزی دارد.

این گیاه حاوی روغن های ضروری است که تا حدود ۹۰ درصد از نیاز بدن را تأمین می کند. چای بادیان رومی که از مخلوط یک قاشق از دانه آن در یک فنجان آب جوش تهیه می شود، خواص دارویی فراوانی دارد. این نوشیدنی التهابات پوستی را از بین می برد و برای درمان آکنه و روزاسه (جوش های بزرگسالی) مفید است.

دم کرده بادیان رومی

دم کرده بادیان رومی مسکن اعصاب بوده و برای بسیاری از ناراحتی های روحی مؤثر است.
خواص دیگر بادیان رومی

مصرف منظم این نوشیدنی به کاهش خلط گلو کمک کرده، ضد سرفه بوده و علاوه بر بهبود تنگی نفس هنگام سرماخوردگی، برای درمان سینوزیت و برونشیت نیز کاربرد دارد.

چای بادیان رومی، سکسکه را بهبود می بخشد و اغلب ناراحتی های گوارشی از جمله بیماری های معده را درمان می کند.

نوشیدن این دم کرده گیاهی، شیر مادر را افزایش می دهد و برای کاهش علایم کولیت نوزادان مفید است.

اشتراک:


نظر خود را بیان کنیدامتیاز گوگل یادتون نره :)