علت ریزش ابرو چیست | چرا دچار ریزش ابرو می شویم ؟

  • به دلیل نزدیکی ابرو به چشم ممکن است بعد از کاشت ابرو کمی تورم و کبودی اطراف چشم ایجاد شود، افراد نگران کبودی یا تورم نباشند؛ چراکه این امر عادی است و تنها با کمپرس آب گرم و گذشت چند روز از کاشت ابرو کبودی و تورم از بین میرود.

ابرو نقش مهمی در ایجاد زیبایی و اعتماد به نفس افراد دارد، بیشترین مخاطبان کاشت ابرو افرادی با ابروهای کم پشت یا فاقد ابرو هستند.از جمله علل ریزش ابرو،<Eyebrow loss> نازک کردن یا تاتو است که در جامعه رواج بسیاری یافته است، کم کاری تیروئید، کم پشتی ژنتیکی، ضربه و آلوپسی از مهمترین عوامل از دست رفتن ابروها است و تمام افرادی که فاقد ابرو هستند یا ابروهای بسیار نازک و کم پشت دارند، میتوانند تحت مزوتراپی ویاکاشت ابرو قرار گیرند.

به گزارش شفا آنلاین:درمزوتراپی موادی که باعث تقویت پیاز مو میشوند توسط سرنگ انسولین؛ پای پیازابرویاموی سر ( برای تقویت موها ) تزریق میشوند.

بهترین فولیکولها برای کاشت ابرو، فولیکولهای موی سر است، موهای سر صاف تا کمی حالتدار بهترین انتخاب برای کاشت ابرو است، اما فولیکولهای موی مجعد مناسب کاشت نیست.از دست دادن ابروها ممکن است در مواردی منجر به استرس شدید در افراد شود، قبل از کاشت ابرو، باید تمام علل احتمالی از دست رفتن ابروها مورد بررسی و تحت درمان قرار گیرد؛ زیرا در صورت عدم شناسایی علل ریزش ابرو، حتی با کاشت ابرو هم احتمال ریزش مجدد موهای کاشته شده وجود دارد.

به دلیل نزدیکی ابرو به چشم ممکن است بعد از کاشت ابرو کمی تورم و کبودی اطراف چشم ایجاد شود، افراد نگران کبودی یا تورم نباشند؛ چراکه این امر عادی است و تنها با کمپرس آب گرم و گذشت چند روز از کاشت ابرو کبودی و تورم از بین میرود. به دلیل اهمیت زیبایی کاشت ابرو در افراد لازم است این اقدام از سوی پزشکان کارازموده ،انجام شود. در کاشت ابرو باید محل قرار دادن موهایی که کاشته میشود، به هم نزدیک باشد تا پوست زیر موهای ابرو مشاهده نشود.نباید از موهای ضخیم برای کاشت ابرو استفاده شود، قطر منافذ کاشت موها در ابرو باید کوچک باشد؛ زیرا در غیر این صورت خروجی موهای ابرو حالت ضخیم و ناپسندی پیدا میکنند.

اشتراک:


نظر خود را بیان کنیدامتیاز گوگل یادتون نره :)