روش های فروش محصولات اینترنتی

%d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4-%d9%88%db%8c%da%98%d9%87-655x330

 

 

 • شما می توانید کالاهای فروشی خودتان را در شبکه های اجتماعی و انجمن های اینترنتی قرار دهید و با کاربران آنها گفتگو نمایید.اگر شما بتوانید مکان مناسبی را برای این کار انتخاب نمایید ،می توانید میزان فروش محصولات تان را بالا ببرید.

 

همانطور که می دانید اینترنت محل مناسبی برای عرضه کالا و خدمات می باشد،به طوری که با استفاده درست از اینترنت باعث افزایش سوددهی به شما می شود و می تواند به صورت مستقیم بر حساب بانکی شما تاثیر بگذارد و حتی در زمان شب و وقت استراحت کسب درآمد شما متوقف نشود
اولین قدم برای وارد شدن به کسب و کار انلاین راه اندازی وب سایت است.

همانطور که دیده اید وب سایت ها نقش مهمی در فروش و بازاریابی اینترنتی دارند،شما باید طوری به طراحی و کار کردن با آنها بپردازید که توجه رقبای خود را جلب نمایید و حرفه ای بودن خود را به رخ بازدیدکنندگان نشان دهید.شما باید حسابی دقت کنید که زیرا آینده کاری شما به وب سایت شما بستگی دارد.

 • کالاهای فروشی خود را مورد قضاوت دیگران قرار دهید
  شما می توانید کالاهای فروشی خودتان را در شبکه های اجتماعی و انجمن های اینترنتی قرار دهید و با کاربران آنها گفتگو نمایید.اگر شما بتوانید مکان مناسبی را برای این کار انتخاب نمایید ،می توانید میزان فروش محصولات تان را بالا ببرید.
 • استقاده از منابع رایگان اینترنت برای یافتن مشتریان جدید و حفظ مشتریان قدیمی
  موتورهای جستجو همواره مشتریانی را که متقاضی خدمات و محصولات شما هستند را به سمت سایت شما روانه می کنند و کاربران شبکه های اجتماعی با هم درباره برند و محصولات شما صحبت کنند، و اگر اینگونه نیست لازم است دوباره در کار خود تجدید نمایید و ببینید که مشکل کار شما از کجا می باشد.
 • تاثیروب سایت در کسب و کار شما
  شما می توانید با بررسی یک سری از آمارها ،درباره موفقیت خود آگاه شوید و بررسی دوره ای آنها به شما کمک می کند که بتوانید تاثیر وب سایت را بر کسب و کارتان پی ببرید و در صورتی که لازم باشد استراتژی بازاریابی اینترنتی خود را تغییر دهید و به روز کنید،که این امار و ارقام عبارتند از :
 1. تعداد بازدیدکنندگان روزانه و ماهانه
 2. نرخ تبدیل بازدیدکنندگان به مشتری
 3. بررسی تاثیر تبلیغات اینترنتی بر فروش شما و برگشت سرمایه
 4. بررسی وضعیت رقیبان اینترنتی شما
اشتراک:


نظر خود را بیان کنیدامتیاز گوگل یادتون نره :)