استفاده نکردن از نرم افزار ایمیل مارکتینگ چه عواقبی دارد

laptop-email-2

 

 

  • با استراتژی درست و استفاده از نرم افزار ایمیل مارکتینگ در جذب ایمیل ها شما می توانید از مشتریان خود سرنخ هایی داشته باشید و با ایجاد یک طرح درست می توانید یک ارتباط پایدار و قوی با مشتریان خود داشته باشید. آنها هر زمان که به محصولات شما نیاز داشته باشند،قطعا شما نزدیک ترین مکان برای ایشان خواهید بود!!!!

 

اگر به یاد داشته باشید،زمانی که تکنولوژی پیشرفت چندانی نکرده بود،صاحبان کسب و کارهای کوچک دفترچه ای داشتند که در آن شماره تلفن مشتریان خود را یادداشت می کردن و هرچقدر این تعداد بیشتر می شد،نشان می داد که کسب و کار آنها رونق خوبی دارد.اما امروزه قضیه خیلی فرق دارد!!!!

با ورود نرم افزار ایمیل مارکتینگ،می توان گفت قدرت هر کسب و کاری به میزان آدرس ایمیل هایی است که از مشتریان خود بدست آورده است،و هرچه ای تعداد بیشتر باشد ،رونق کسب و کار هم بالاتر است.توجه داشته باشید که نه هر ایمیلی!!

بدون استفاده از نرم افزار ایمیل مارکتینگ در بهترین حالت ممکن 80 درصد از تبلیغات اینترنتی شما به هدر می رود.حال سوال پیش می آید که چرا؟
اگر شما هیچ راهی برای دریافت ایمیل از بازدیدکنندگان سایت خود نداشته اید،پس نباید یک برنامه جدی برای فرآیندایمیل مارکتینگ طراحی کنید.بر طبق تحقیقات 80 درصد پتانسیل های تبلیغاتی خود را در فضای مجازی در بهترین حالت هدر می دهید،دلیل ساده ای هم دارد،کاربران با دیدن تبلیغات شما وارد سایتتان می شوند و همچنین شما اصلا بازدیدکنندگان خود را نمیشناسید،و آنان با خروج از وب سایتتان،شما رافراموش می کنند و شما هم هیچ سرنخی برای برقراری ارتباط با آنها ندارید.پس باید از استراتژی های درستی در وب سایت خود برای دریافت ایمیل کاربران استفاده کنید.

با استراتژی درست و استفاده از نرم افزار ایمیل مارکتینگ در جذب ایمیل ها شما می توانید از مشتریان خود سرنخ هایی داشته باشید و با ایجاد یک طرح درست می توانید یک ارتباط پایدار و قوی با مشتریان خود داشته باشید. آنها هر زمان که به محصولات شما نیاز داشته باشند،قطعا شما نزدیک ترین مکان برای ایشان خواهید بود!!!!

پس یکی از گام ها برای موفقیت داشتن استراتژی مناسب برای دریافت ایمیل کاربران است وگرنه بیشتر ایمیل های شما به هدر می رود ،بعد از تهیه ی ایمیل ها باید یک طرح مناسب برای نرم افزار ایمیل مارکتینگ پیاده کنید.

اشتراک:


نظر خود را بیان کنیدامتیاز گوگل یادتون نره :)